Ma 2023. 6 9.
Félix, Előd, Annamária napja van.
Látogatók száma : 55408782    
Honlapkeszites

Új honlappal jelentkezik a Kanizsáért Közéleti Egyesület

Marton István sajtótájékoztató keretében mutatta be augusztus 3-án a Halis István Városi Könyvtárban a Kanizsáért Közéleti Egyesület új honlapját. Hangsúlyozta, hogy várják a lakosság visszajelzéseit, észrevételeit a weblappal kapcsolatban.

 


"Két hónappal a választások elõtt elsõként-és egyedüli valós alternatívát nyújtva- a Kanizsáért Közéleti Egyesület nagyszerû csapattal, remek programmal és új, interaktív weboldallal vág neki a megmérettetésnek. A kanizsaert.hu bemutatja az elmúlt ciklus eredményeit és egyesületünk programjának gerincét az elkövetkezõ négy évre. Ebben az útfelújításoktól kezdve a forradalmian új elképzeléseket tartalmazó vállalkozás-, és munkahelyteremtés-támogatási csomagig mindenki megtalálja a számára vonzó elképzeléseket. Emellett friss és naprakész hírekkel is szolgálunk a város közéletét illetõen. A honlap legnagyobb értéke, hogy szolgáltatásain keresztül minden választópolgárt meg szeretne szólítani és bevonni abba az alkotó folyamatba, melyet az épülõ, szépülõ, fejlõdõ városunk eszménye kíván. Tisztelettel kérem minden kanizsai polgártársamat, bizalommal böngéssze oldalunkat, véleményével, ötleteivel segítse munkánkat!

Dolgozzunk együtt Kanizsáért, a Tisztesség, a Szakértelem és az Elhivatottság jegyében!"

 2010-08-03 12:11:14


További hírek:


KÖZÉLET ROVAT >>>
FRISS HÍREK
05:10 - Emlékül