Ma 2023. 6 5.
Fatime, Fatima, Bonifác napja van.
Látogatók száma : 55353501    
Honlapkeszites

Sajtóközlemény - MSZP

Sajtóközlemény

A nagykanizsai MSZP vezetõsége felkéri az MSZP frakciót, hogy kezdeményezze soron kívüli közgyûlés összehívását.
Mint mindenki elõtt sajnos már ismert, a város legnagyobb munkáltatójánál a piaci körülmények átrendezõdése miatt, nagy számú munkavállalói leépítés valósul meg két éven belül. Városunk életére minden téren kiható leépítés miatt, a közgyûlésnek soron kívül tájékozódni kell Nagykanizsa foglalkoztatási helyzetrõl, a térségünkben azonnal indítható fejlesztési lehetõségekrõl, központi segítséggel a térségbe telepíthetõ vállalkozások lehetõségeirõl. Tájékozódni kell az adóbevételek radikális csökkenésének hatásáról, intézményeink finanszírozásának fenntarthatóságáról. Javasoljuk, hogy a közgyûlés kezdeményezze egy operatív bizottság felállítását, melynek feladata a munkahely teremtéssel kapcsolatos folyamatok közvetlen irányítása, ellenõrzése és Kormányzati tárgyalások lefolytatása városunk országgyûlési képviselõivel közösen. Megkérünk a közgyûlésben helyet foglaló minden képviselõt, hogy Nagykanizsa jövõjének érdekében a város életét jelentõsen befolyásoló változás miatt, támogassa a soron kívüli közgyûlés összehívását.

Lelkó Tamás
MSZP városi szervezet alelnök

 
2009-10-19 08:15:44


További hírek:


POLITIKA ROVAT >>>
FRISS HÍREK
05:10 - Emlékül