Ma 2023. 5 28.
Emil, Csanád, Vilmos napja van.
Látogatók száma : 55311903    
Honlapkeszites

Családi Nap
Egész napos rendezvényre invitálta városunk lakóit a Nagykanizsai Nagycsaládosok Egyesülete. A NOE (Nagycsaládosok Országos Egyesülete) Balaton régiójának Régiós Családi Napján a legszínesebb programokon vehettek részt a Csónakázó-tóhoz látogatók május 2-án, szombaton.

A kézmûves sátrakban különféle kreatív foglalkozás várta a barkácsolni, agyagozni vágyókat. Akinek kedve volt, gyertyát díszített vagy festett, a kicsik ajándékot készítettek Anyák napjára.A Zöld tábor lehetõségeit kihasználva a sport sem került háttérbe, lehetett focizni, röpizni, pingpongozni és sakkozni is. Városunkban már nagy hagyománya van a gólyalábazásnak, a családi napon lehetõség nyílt, hogy mindenki kipróbálhassa.

S hogy újabb ismeretek birtokába is jussanak a programon résztvevõk, ezt segítette elõ a tûzoltók bemutatója, valamint a Katasztrófa sarok, ahol többek között az elsõsegélyrõl esett szó. Hasznos tudnivalók hangzottak el a Lakcímke kampány kapcsán az épületek, lakások energetikai tanúsítványáról is.
S.E.


2009-05-05 14:24:38


További hírek:


MAGAZIN ROVAT >>>
FRISS HÍREK
05:10 - Emlékül