Ma 2023. 6 8.
Medárd, Helga napja van.
Látogatók száma : 55399994    
Honlapkeszites

A nagykanizsai Fidesz frakció sajtóközleménye
Sajnálattal vettük tudomásul, hogy múlt héten csütörtökön a közgyûlés 14 tagja a Kanizsai Dorottya Kórház fõigazgatóját azonnali hatállyal felmentette a munkavégzés alól. Meggyõzõdésünk, hogy ez a döntés helytelen volt, nem szolgálta városunk lakóinak érdekeit, mint ahogy nem járult hozzá a kórházunkban gyógyulni vágyók biztonságérzetéhez vagy az ott dolgozók nyugodt munkakörülményeihez sem. Meggyõzõdésünk, hogy a kialakult helyzet miatt súlyos anyagi és erkölcsi kár éri kórházunkat, s ezzel együtt városunkat.

Kérünk minden érintettet, a további károkozástól tartózkodjék, és tegyen meg mindent annak érdekében, hogy az új fõigazgató kinevezéséig a lehetõ legzavartalanabbul mûködhessék a Kanizsai Dorottya Kórház.

Nagykanizsa, 2008-12-22

Fidesz frakció


2008-12-23 09:54:34


További hírek:


POLITIKA ROVAT >>>
FRISS HÍREK
05:10 - Emlékül