Ma 2023. 9 30.
Jeromos, Honória, Hunor napja van.
Látogatók száma : 56006314    
Honlapkeszites

Legszebb konyhakertek - Miniszteri elismerés városunknak

Mint arról már több ízben írtunk, városunknak „A legszebb konyhakertek” országos versenye hatalmas sikert hozott. Öt kategóriából háromban gyõzedelmeskedtünk, így magunkénak mondhatjuk az ország legszebb balkonkertjét, konyhakertjét és zöldségeskertjét. A fenti eredményeket a Hungexpon már jutalmazták, de ezzel még nem ért véget az elismerések sora.


A Vidékfejlesztési Minisztérium Darányi Ignác termében ugyanis nemrégiben Dr. Fazekas Sándor vidékfejlesztési miniszter és Kovács Szilvia ötletgazda elismerõ okleveleket adott át városunknak a „Magyarország legszebb konyhakertje” programhoz való csatlakozásért, valamint Dr. Szabados Gyula önkormányzati tanácsadónak a program lebonyolításában végzett szervezõ munkájáért. Mindemellett megköszönve, hogy hozzájárultunk a magyar nemzet kertkultúrájának gazdagításához, hagyományainak ápolásához, valamint értékeink továbbörökítéséhez. A miniszteri elismeréseket városunk alpolgármestere, Karádi Ferenc vette át.

H.T.2013-11-07 11:58:00


További hírek:


KÖZÉLET ROVAT >>>
FRISS HÍREK
05:10 - Emlékül