Ma 2023. 6 6.
Norbert, Norberta, Cintia napja van.
Látogatók száma : 55357439    
Honlapkeszites

Hivatali autó, CT, szoboráthelyezések

Lapzártánkkor ülésezett városunk képviselõtestülete. A mintegy negyven napirendet megtárgyaló grémium döntött többek között a médiában nagy port vert hivatali autó Közbeszerzési Bizottság határozatának visszavonásáról. Az új eljárásban a 10 milliós keretösszeg nem változott, de a meghívásos pályázat résztvevõi csak városunkból kerülhetnek ki.
A képviselõk egyelõre elnapolták a kórház CT-beszerzésének ügyét, mivel az újabb információk birtokában úgy látták, hogy érdemes megvizsgálni más beszerzési lehetõségeket is. Ugyanakkor a kórház mûhiba perbõl származó, mintegy 30 millió forintos kártérítési kötelezettségének átvállalását a testület levette napirendjérõl.
Döntöttek viszont kilenc köztéri alkotás áthelyezésérõl illetve újabbak létrehozásáról. Így lesz Erzsébet királyné szobrunk, Testvérvárosok kútja és törökkori városmakett.
D.J.
2008-05-28 14:18:48


További hírek:


KÖZÉLET ROVAT >>>
FRISS HÍREK
05:10 - Emlékül