Ma 2021. 10 17.
Hedvig, Ignác, Rudolf napja van.
Látogatók száma : 51046336    
Honlapkeszites

Ötvenhatos Versünnep negyedszer

November 13-án, kedden 17 órakor rendezi meg a Halis István Városi Könyvtár 1. emeleti (ruhatár melletti) elõadótermében városunk valamennyi középiskoláját megmozgató Ötvenhatos Versünnepét a Nagykanizsai Polgári Egyesület.

- Nem versenyre, hanem találkozóra hívtuk a fiatalokat. – tájékoztattak az egyesületnél. – Ez alkalommal is minden bizonnyal átélhetõvé válik majd a ’90 után születettek számára a valóság: a „Két hét szabadság, negyvenévi rabság” aránypár ellenére is „érdemes volt! Hogy mindig érdemes!” A versek elhangzása után – mint az elõzõ években is – meghívott vendégünk szól pár szót a versmondókhoz. Idén dr. Feledy Péter, a Magyar Televízió nyugalmazott fõmunkatársa, több ’56-os film szerkesztõriportere érkezik városunkba.

Kanizsa
2012-11-10 08:13:00


További hírek:


PROGRAMAJÁNLÓ ROVAT >>>
FRISS HÍREK
05:10 - Emlékül