Gerzson napja van.
Látogatók száma : 39972129

Honlapkeszites

Évnyitó hazai győzelem a női kosarasoknál

A Kanizsai Vadmacskák SE idei első bajnoki mérkőzésén a KSC Szekszárd II csapatát fogadta a második vonalban. Az első és az utolsó negyedben jó ritmusban kosárlabdáztak, ami elég is volt győzelmükhöz.
Kanizsai Vadmacskák SE (1.) - KSC Szekszárd II (6.) 86-63 (25-15, 20-22, 20-18, 21-8)
NB Amatőr NB Nyugati csoport női kosárlabda-mérkőzés, találkozó a 12. fordulóból. Nagykanizsa, 100 néző.
Kanizsa: Fekete Cs. (23/3), Fuisz V. (28/6), Olasz A. (2), Jurkó (12), Jagarics. Csere: Hegyi (3/3), Oros (2), Kiss V. (16), Rajkai, Simon V., Nagy D. Edző: Gábor Erzsébet.

Szóljon hozzá!

Az első negyedben fej-fej mellett haladtak a csapatok, a 6. perctől aztán Fuisz Viktória és Fekete Csilla pontos dobásaival tízpontos előnyre tettek szert a hazaiak. A második felvonást is koncentráltan kezdték Jurkó Noémiék, de folytatásbeli védekezési hibáikat a vendégek jól kihaszálva csökkentették a különbséget.
Nagyszünet után Jurkó, Fekete és Kiss Virág pontjaival tartotta a KVSE a megszerzett előnyt, a záró szakaszban pedig fokozatosan növelni is tudták azt - Kiss remek centerjátékával, valamint Fuisz távoli dobásaival már a negyed közepére kialakult a húszpontos különbség a két mérkőző fél között. A kanizsaiak továbbra is veretlenek, kilenc nyert találkozó szerepel a nevük mellett.