Látogatók száma : 40723789

Honlapkeszites

Vízilabda: a legjobb "NB-s" csapatként zártak

Heat Group Kanizsa VSE (4.) - Hegyvidék-YBL WC (3.) 12-10 (4-2, 2-1, 2-4, 4-3)
OB I B férfi vízilabda-mérkőzés, rájátszás az 1-6. helyért, 8. forduló. Nagykanizsa, 40 néző. Vezette: Horváth M., Marnitz.

Kanizsa VSE: Kiss Cs. - Szilvasán 3, Kaszper G. 1, Kéri 3, Virt M. 1, Kádár 2, Karácsony T. Csere: Müller (kapus), Cserdi, Klie, Bencz, Kis Zs. 1. Edző: Németh Zsolt.
A hazaiak felőrölték a vendégeket, igaz, az utolsó negyedre visszakerült a kapuba Kiss Csaba, s végül a bajnokságtól győzelemmel búcsúzott a KVSE.

Szóljon hozzá!

Mi több, ezzel nem is engedte előre lépni a Hegyvidék csapatát, hiszen az ellenfél maradt a harmadik helyen, a kanizsaiak pedig negyedik pozícióban fejezték be a 2012-13-as bajnoki szezont, ami a csapatsportos "klasszikus" labdajátékokat tekintve a legelőkelőbb helyezés a dél-zalai városban.

Edző mérleg:

Németh Zsolt: "Változatos találkozó volt, de a végén úgy érzem, szépen búcsúztunk a pontvadászattól."